Про таке заявив Генпрокурор у в ефірі програми HARD з Влащенко (в ефірі 19:30-20:30 на телеканалі ZIK), повідомляють Патріоти України.
За словами Луценка, заява Марушевської про те, що її обшукали – неправда, як і стаття у американській газеті. «Я ні разу її ні в чому не звинувачував», – запевнив Луценко.
Водночас Генпрокурор нагадав: СБУ вважає, що завдяки розпорядженням Марушевської проводилось розмитнення з порушенням закону, а це, своєю чергою, призводило до збитків державі. «Я сьогодні заслуховував процесуального керівника у цій справі і поки що не бачу доказів такої діяльності Марушевської», – заявив Луценко.
Генпрокурор відзначив, що він слідкує за діяльністю правоохоронних органів, у тому числі СБУ. «Якщо вони покажуть факти, не залежно від того, що я з симпатією ставлюся до Марушевської, я підпишу підозру. Але зараз факти СБУ не переконують мене як процесуального керівника», – акцентував керівник наглядового органу.
Також Генпрокурор згадав про справу колишнього грузинського дипломата Теймураза Нішніанідзе, відомого також через дружбу із Саакашвілі.
«Я не можу ділити усіх на своїх і чужих. У мене добрі товариські стосунки з Саакашвілі. Я підтримував достатньо дружні стосунки з Сакварелідзе. Я до нього достатнього позитивно ставлюся», - запевнив Луценко.
На переконання Генпрокурора, Саакашвілі багато зробив у Грузії, але «дуже далеко заплив за буйки в Україні».
«Нішніанідзе, будучи консулом Грузії в Україні, особисто підписував документи для отримання ПДВ за товари, придбані як «дьюті фрі». Він відшкодував два мільйони доларів для кількох працівників консульства… Але близько 100 мільйонів він відшкодував собі зокрема в той період, коли не був навіть в Україні. У слідства є всі докази того, що це шахрайська схема», - пояснив Луценко.
Генпрокурор підтвердив, що має до Нішніанідзе підозру. «Я не заперечуватиму, якщо суд зменшить заставу з 10 мільйонів до меншої суми. Знаю, що депутати беруть його на поруки – також мене це влаштовує. Я хочу лише одне – щоб він не уникав слідчих дій і, як і всі, грузинська це, чи польська команда, відповідав за законом України», - додав Луценко.
З початком Великого посту люди починають задумуватись над тим, що можна, а чого не можна робити під час постування. На сім тижнів православним слід утриматися від розваг, скоромної їжі, грішних помислів і вчинків. Але пам'ятайте - не потрібно зводити п...
У бурхливому морі боятися треба не усіх тих, хто качає, і не того, що все гойдається. Україні потрібно боятися не громадянських протестів, а зупинки реформ. Таку думку висловив на своїй сторінці в Facebook журналіст і головний редактор сайту "Цензор.НЕ...