"Крым начали отдавать России де-факто и де-юре с 2010 года", - Наливайченко

Валентин Наливайченко вважає, що Крим почали віддавати Росії з 2010 року, коли Віктор Янукович підписав Харківські угоди.

Валентин Наливайченко. Фото fakty.uaПро це політик заявив в інтерв'ю Дмитру Гордону на телеканалі «112 Україна», повідомляють Патріоти України.

«24 тысячи российских военных, которые вышли на улицы Крыма, начиная с 20, 21, 22 февраля 2014 года, — это и были те оккупационные войска, которые осуществили аннексию полуострова. Противодействовать им можно было с помощью украинской армии. Однако Янукович и Лебедев (бывший министр обороны) не оставили нам ни армии, ни других обороноспособных структур. К тому же руководители местного СБУ, назначенные Януковичем, стали орудием оккупации. Они не только сами переходили на сторону врага, но и запугивали своих подчиненных. Лишь 30 процентов сотрудников СБУ остались верными присяге», — сказав Валентин Наливайченко.

«Я помню бессонные ночи в начале марта, когда мы в Киеве сделали для себя честный вывод: СБУ нужно переводить в состояние воинской части, брать оружие и идти на фронт. Тогда на территорию Украины со стороны Чернигова заходили боевые вертолеты России, которые показательно неоднократно нарушали нашу границу. Разведка еженощно информировала нас о погрузке российского десанта в транспортные самолеты в Таганроге, в Ростове-на-Дону, в Белгороде с боевыми приказами о высадке в Киеве. К 10 марта мы собрали отряды из новых „альфовцев“ и выдвинулись в аэропорты в Жулянах, Борисполе, Узине, чтобы перекрыть взлетно-посадочные полосы», — розповів Валентин Наливайченко.

Колишній голова СБУ не виключив участі в наступних президентських виборах. Зокрема, за інформацією Дмитра Гордона, в США нібито розглядають дві потенційні кандидатури на пост наступного глави української держави - діючого мера Києва Віталія Кличка та Валентина Наливайченка. У зв'язку з цим ведучий запитав гостя: чи готовий він стати президентом. Екс-глава спецслужби дипломатично відповів, що президента обирає народ, але пообіцяв у разі обрання президентом «Не красти, не брехати і подолати корупцію».

Коментуючи ситуацію, що склалася навколо затримання Романа Насирова, Валентин Наливайченко сказав, що в розслідуванні справи про «розкрадання народних податків» серйозно зацікавлені американці.«Насиров уже, слава Богу, задержан, но главное, чтобы суд был публичный, и в деле должны появиться другие фигуранты, которых он назовет. Обязательно должен назвать: кому поступали около 30 процентов откатов с возврата НДС, кто та политическая партия, которая финансировалась за эти средства», — сказав Валентин Наливайченко.

Опублікував: Олена Сім
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Завтра починається Великий піст: Що можна робити, а чого не варто - роз'яснення пастиря

неділя, 10 березень 2019, 10:07

З початком Великого посту люди починають задумуватись над тим, що можна, а чого не можна робити під час постування. На сім тижнів православним слід утриматися від розваг, скоромної їжі, грішних помислів і вчинків. Але пам'ятайте - не потрібно зводити п...

"Хитати човен" для українців - це не спосіб перевернутись та втопитись, це єдиний спосіб, щоб прискорити його рух", - Юрій Бутусов

понеділок, 20 березень 2017, 0:42

У бурхливому морі боятися треба не усіх тих, хто качає, і не того, що все гойдається. Україні потрібно боятися не громадянських протестів, а зупинки реформ. Таку думку висловив на своїй сторінці в Facebook журналіст і головний редактор сайту "Цензор.НЕ...