"Воссоединение народа со своей страной", - Пєсков про анексію Крима

Дмитро Пєсков упевнений, що "приєднавши" Крим до РФ, Путін "врятував" цілий народ.

Дмитро Пєсков. Фото inforesist.orgНаступні за анексією Росією Криму міжнародні події і поведінку ряду країн Європи та США стали джерелом багатьох труднощів в економіці Росії, заявив прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков в інтерв'ю РБК, повідомляють Патріоти України.

За його словами, ці труднощі торкнулися всієї країни, всіх регіонів. Однак Пєсков закликав не перебільшувати ціну, яку доведеться заплатити за анексію півострова всім росіянам. Він назвав її «посильної».

«Очевидно, очевидно, что те события международные и то поведение ряда стран на Западе, и в Европе, и в США, которые последовали за воссоединением (аннексией, — ред) Крыма с Россией, они привнесли с собой много трудностей для нашей экономики. И это касается уже не Москвы, не Санкт-Петербурга, не Калининграда, а всей страны, всех регионов», — сказав Пєсков.

«Это те трудности, это та цена, наверное, которую мы все действительно должны заплатить за… Это не победа, понимаете, то, что произошло с Крымом. Это вот тот самый исторический поворот, это скорее, наверное, спасение целого народа. Воссоединение народа со своей страной. И за это мы платим цену. Велика ли эта цена? Скажу так, она весьма посильна для Российской Федерации. Стоит ли преувеличивать, алармистски преувеличивать размер этой цены?» — задал риторический вопрос пресс-секретарь и ответил, что с его точки зрения это был бы абсурд.

«Плохо ли то, что происходит в экономическом плане. В целом это, наверное, негативно. Но как ни странно у этого есть и позитивные стороны. Вы хорошо знаете позитивные стороны, в плане пресловутого импортозамещения. Которое на самом деле начинает работать. В плане рывка в сельском хозяйстве. В плане производительности труда. Далеко недостаточного, но пошел процесс, который мы не могли сдвинуть во времена жирования на нефтяных деньгах», — пояснив свою думку Пєсков.

Опублікував: Олена Сім
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Хитати човен" для українців - це не спосіб перевернутись та втопитись, це єдиний спосіб, щоб прискорити його рух", - Юрій Бутусов

понеділок, 20 березень 2017, 0:42

У бурхливому морі боятися треба не усіх тих, хто качає, і не того, що все гойдається. Україні потрібно боятися не громадянських протестів, а зупинки реформ. Таку думку висловив на своїй сторінці в Facebook журналіст і головний редактор сайту "Цензор.НЕ...

Російський спортсмен проти приєднання Донбасу до Росії

понеділок, 20 березень 2017, 0:24

Російський тенінсист розкритикував лідерів бойовиків, які хочуть приєднати українські землі до Росії. Російський тенісист, який вже давно закінчив професійну кар'єру, Євген Кафельников, різко відреагував на плани лідерів бойовиків "Л / ДНР" про провед...